Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Delia Zhang

Numer telefonu : 008613735852640

WhatsApp : +8613735852640

Działanie ENOCH — dotrzymuj obietnic, osiągnij sytuację korzystną dla obu stron

March 27, 2023

Dlaczego ENOCH, jako wiodąca marka renowacji samochodów w Chinach, może dzięki ponad 450 autoryzowanym serwisom samochodowym osiągnąć korzystne wyniki?

ENOCH odmawia sprzedaży sekund w najlepszych cenach jakościowych, niech każdy spray jest bezpieczniejszy.

najnowsze wiadomości o firmie Działanie ENOCH — dotrzymuj obietnic, osiągnij sytuację korzystną dla obu stron  0

ENOCH wykorzystuje wysokiej jakości importowaną farbę wodorozcieńczalną.Ze względu na doskonałą jakość i piękny kolor, był preferowany przez wszelkiego rodzaju modele i stał się pierwszym wyborem do malowania natryskowego.

W porównaniu z tradycyjną farbą olejną, farba wodna jest bardziej przyjazna dla środowiska i mniej szkodliwa oraz może skutecznie chronić zdrowie właścicieli i operatorów samochodów.Jednocześnie długotrwały efekt zapewniający jakość farby, niełatwy do wyblaknięcia żółty, jasny kolor, kolor farby przez dłuższy czas.

Poza materiałami, ENOCH wyposaża również każdy oddział w ustandaryzowany system mieszania kolorów oraz inteligentny system kontroli magazynu i przepisuje ilość farby na różne powierzchnie oraz proces natryskiwania.

najnowsze wiadomości o firmie Działanie ENOCH — dotrzymuj obietnic, osiągnij sytuację korzystną dla obu stron  1

Skutecznie kontrolując koszty, może skutecznie zmniejszyć emisję odpadów i zanieczyszczeń spowodowaną czynnikami ludzkimi, poprawić wydajność oprysku i zoptymalizować jakość oprysku.

 

Dzięki wysokiej wydajności kosztowej i wysokiej jakości osiągnięcie reputacji marki.